Služby

Okrem návrhov a realizácií interiéru, home staging, návrh fasád rodinných, či bytových domov, alebo komerčných stavieb, drobnú architektúru vo forme architektonických štúdií (po dohode vieme zabezpečiť kompletný projekt na stavebné povolenie) až po inžiniering.

Návrh interiéru

Či už kompletý, od koncepčnej štúdie priestoru, cez architektonickú štúdiu až po vizualizácie a realizačné výkresy, ktoré slúžia ako podklad pre profesie. Alebo aj len čiastkový návrh interiéru, podľa konkrétnych požiadaviek a predstáv klienta.

Realizácia interiéru na kľúč

Takzvaná realizačná časť, ktorá nasleduje, po dohode s klientom, po vypracovaní celkového projektu interiéru. Realizácia  spočíva v zabezpečení cenových ponúk, vo výbere dodávateľov, komunikácií s nimi, zabezpečenie tej najlepšej ceny a termínov, až po autorský dozor pri realizácií interiéru.

Home staging

Home staging je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti za účelom čo najlepšieho a najrýchlejšieho predaja, či prenájmu.
Techniky homestagingu sa zameriavajú na zlepšenie estetického vzhľadu nehnuteľnosti a tým zabezpečenie čo najlepšej možnej ceny.

Návrh fasády

Rodinných domov, bytových domov, alebo firiem, či iných komerčných priestorov – výber vhodných farieb, materiálov, celkové zladenie s prostredím. Či už vo forme fotomontáže, do existujúcej fotografie Vašej nehnuteľnosti, alebo aj 3D model Vašej nehnuteľnosti vymodelovaný nami, v grafickom programe.

Architektonická štúdia

Rodinného domu, alebo inej drobnej stavby. Je prvotná fáza prípravy stavby, ktorá je zároveň najdôležitejšia, keďže sa v nej zhmotnia Vaše predstavy, túžby a potreby, do reálneho priestoru. Overujú sa rôzne riešenia, hľadá sa koncept, ktorý bude charakteristický pre celú stavbu.

Konzultácie

Potrebujete len doladiť Váš priestor, usmerniť, do akých farieb, materiálov ísť a čo je už “príliš”. V tom prípade Vám ponúkame rýchlu konzultáciu, či už v priestore, alebo aj online, z fotiek, telefonátu.

 

Spolupráca na diaľku- ani takejto forme sa nebránime, máme viaceré skúsenosti aj s konzultáciami online, takže miesto kdekoľvek na svete nieje prekážkou.

Našou hlavnou a prvoradou úlohou pri našej práci, či už návrhu dizajnu interiéru, home stagingu, alebo architektúry, je spokojnosť, aby sme pre Vás vytvorili priestor, kde sa budete cítiť príjemne, alebo aby sme s Vašej prevádzky, či kancelárie spravili atraktívne miesto, kde sa budú ľudia radi vracať.

Scroll to Top