Postup

ako to môže, ale nemusí byť 🙂


Postup pri návrhu interiéru a priebeh spolupráce


• Dôležitým odrazovým mostíkom je dodanie čo najväčšieho množstva informácií o súčasnom stave interiéru, ktorý budeme navrhovať. Dôležité je aj osadenie na pozemku, ako aj celková kompozícia priestoru, či charakter miesta. Najčastejšie to riešime obhliadkou priestoru, kde sa zároveň s vami aj trošku spoznáme, oboznámime sa s Vašimi predstavami, odovzdáme Vám naše skúsenosti. Ale ak sa nehnuteľnosť nenachádza v dostupnosti, nieje problém aj “obhliadka” na diaľku, natočíe jednoducho video, dáme telefonát a je to vybavené.


• Následne Vám dodáme cenovú ponuku, po jej odsúhlasení môžeme začať pracovať.


• Následne Vám dodáme cenovú ponuku, po jej odsúhlasení môžeme začať pracovať.

CENA
Cena každého projektu je veľmi individuálna. Závisí od viacerých faktorov, najmä od podlahovej plochy navrhovaného priestoru, charakteru priestoru, náročnosti a rozsahu prác.
Preto nás v prípade záujmu neváhajte kontaktovať a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru.


• V prvej fáze Vám vypracujeme kompozično – hmotový návrh interiéru, teda 3D návrh s definovaním farebnosti, materiálov, nábytkových prvkov a doplnkov, v ktorom sa môžete virtuálne poprechádzať po priestore a zistiť tak, ako na Vás pôsobí, keďže častokrát je problém predstaviť si konkrétnu kombináciu, či už farieb, materiálov, tvarov, štruktúr. Po konzultácií zapracujeme Vaše postrehy a pripomienky do návrhu a pošleme Vám na odsúhlasenie.


• Druhú, pred- realizačnú fázu sprevádza vypracovanie realizačnej dokumentácie pre profesistov. Taktiež zahŕňa fotorealistické vizualizácie, prípadne animácie priestoru.
Postup pri architektonickej štúdii je veľmi podobný ako postup pri návrhu interiéru, avšak štúdia končí prvou fázou a sú v nej zahrnuté aj vizualizácie, neobsahuje realizačné výkresy, ale tie vám po dohode samozrejme vieme v plnom rozsahu zabezpečiť.

• Tretiu, realizačnú fázu charakterizuje komunikácia s dodávateľmi, zabezpečenie cenových ponúk a termínov realizácie, až po autorský dozor pri realizácií.


Ale keďže každý človek je jedinečný, aj postup pri návrhu interiéru môže byť individuálny, nebránime sa vyjdeniu s osvedčených koľají a jednotlivé fázy možno ľubovoľne kombinovať, podľa konkrétnych požiadaviek. Či už zostať len pri napr. 3D návrhu priestoru, alebo len využiť naše konzultačné a poradenské služby, kde Vám váš priestor jednoducho doladíme, zútulníme, alebo mu len dodáme trošku šmrnc.
Keď máte záujem len o konzultáciu, poradenstvo v oblasti interiérového dizajnu, homstagingu, pomoc pri zladení a harmonickom dotvorení priestoru, návrh fasády, štúdia rodinného domu, alebo Vám stačí 2D návrh interiéru, neváhajte nás tiež kontaktovať.
Možnosťou je taktiež využiť poradenské služby v obchode, pri nákupoch zariaďovacích predmetov interiéru, alebo ako spoločnosť a poradný element na výstavách nábytku.


Ak sa rozhodnete pre spoluprácu, spravíme všetko pre Vašu spokojnosť.

Scroll to Top